UA-225515204-1
Whatsapp Destek

Teslimat ve Kargo

Siparişim kaç günde elime ulaşır?

Siparişlerinizin teslimat süreleri, kargo şirketlerine ve adrese bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir.

Siparişim ne kadar sürede kargoya verilir?

Siparişleriniz 1-3 gün içerisinde ilgili kargo firmalarına teslim edilmektedir.

Siparişimin kargo durumunu nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde size gönderilecek e-posta ve SMS bilgilendirmelerinde yer alan “Gönderi Kodu” ile kargo firması ile iletişime geçerek veya web sitesini ziyaret ederek kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

Kargo ücretleri nelerdir?

Gönderim ülkesine ve sipariş edilen ürün miktarına göre değişkenlik göstermektedir. Yurt içi göderileriniz de 100 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz. Siparişinize ait kargo bedelini sepet ve ödeme sayfanızda kontrol edebilirsiniz.

Bulunduğum ülkeye gönderim yapıyor musunuz?

130'dan fazla ülkeye gönderim yapmaktayız. Gönderim yaptığımız ülkeleri ana sayfamızda isminizin yanındaki alanda "teslimat ülkesi" seçeneklerinden kontrol edebilirsiniz. Eğer bulunduğunuz ülke bu listede yer almıyorsa destek@fuvalmoda adresine mail atarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?

Türkiye gönderilerimizde sözleşmeli olduğumuz kargo firmaları aşağıdaki gibidir.

-Yurtiçi Kargo

Aras Kargo

PTT Kargo

Kargom geldiğinde teslimat adresinde değildim, ne yapmalıyım?

Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda; siparişiniz en yakın kargo şubesine teslim edilir ve size bir bilgi notu bırakılır. Sipariş numaranız ile birlikte kargo firmasına başvurarak teslimatınızı  en yakın şubeden teslim alabilirsiniz.

*3 gün içinde (Kargo firmasına göre değişkenlik gösterebilir) paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz Fuvalmoda.com’a iade edilir. 

Kargomu şubeden teslim alabilir miyim?

Kargo takip numaranız ile birlikte, kargo firması ile iletişime geçerek gönderiyi şubeden teslim almak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Farklı zamanlarda verdiğim siparişler birlikte gönderilebilir mi?

Her siparişiniz ayrı bir gönderi olarak değerlendirilmektedir. Farklı zamanlarda verdiğiniz siparişlerin aynı anda teslim edilebileceğinin garantisi bulunmamaktadır.

Kapıda ödeme seçeneği ile alışveriş yapmanız durumunda, önceki siparişiniz henüz fatura kesilme aşamasına gelmemiş ise iki sipariş birlikte gönderilebilmektedir. Bunun için Satış danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz. İletişim:05424141430