UA-225515204-1
Whatsapp Destek

İade Koşulları

Yurt İçi İade Şartları Nelerdir?

İade Şartları: 
Satın aldığınız ürünü (iç giyim, kişisel bakım, mayo, başörtüsü ve abiye kategorisindeki ürünler hariç) kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 
İç giyim, kişisel bakım ve abiye kategorisindeki ürünleri; ambalajı açılmamış, etiketi koparılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış olmaları halinde, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 12 saat içerisinde kargoya teslim edilmesi şartıyla iade edebilirsiniz. 
Yurtiçi İade Prosedürü: 
Faturanın arkasında yer alan iade formunu eksiksiz doldurarak, teslim aldığınız kutu ve faturayla birlikte (varsa tüm aksesuarlarıyla) anlaşmalı olan kargo firması ile ürünü faturanın üzerinde yazan adrese gönderebilirsiniz. İade işlemlerinde kargo ücreti Müşteriye aittir. Ücretsiz kargo ile aldığınız ürünlerde size yollanırken ödenen kargo ücreti de sizden hizmet ücreti olarak tahsil edilerek paranız iade edilir.
Aynı zamanda 0542 414 14 30 numaralı çağrı merkezimizi de arayarak veya destek@fuvalmoda.com  mail adresine mail atarak da iptal işlemini başlatabilirsiniz.